Notice: Undefined variable: sectionTitle in /users/zalohovane/7126/cernilov.eu/subdomeny/old/templates/ja_purity/index.php on line 102

Upozornění

Obec Černilov spustila nový web. Prezentace knihovny a hasičů se na něj přesunou v nejbližších dnech. Prozatím jim zůstává původní vzhled i funkčnost.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Warning: Creating default object from empty value in /users/zalohovane/7126/cernilov.eu/subdomeny/old/modules/mod_random_image/helper.php on line 85
header.jpg

Promítání filmu Nerodič - 7.3. 2019 od 19 h KSD Černilov

Email Tisk

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a text

Nerodič - šest příběhů, šest podob rodiny Dokumentární film Jany Počtové s názvem Nerodič má silné téma, které se týká každého z nás a které každý z nás řešil, řeší nebo bude řešit. A možná i několikrát. Rodina měla vždy jasnou podobu – přeci máma, táta a děti. Dnes už má rodina až překvapivé množství různých jiných podob. A stále více lidí si klade otázku, která odporuje našemu nejzákladnějšímu instinktu . . . zda se vůbec stát rodičem.

trailer k filmu naleznete zde: https://youtu.be/q583HlHltp4

Film z festivalu Jeden svět promítáme v rámci Března měsíce čtenářů ve čtvrtek 7.3. 2019 od 19 hodin v Kulturním a spolkovém domě v Černilově ve velkém sále v 1.patře. Vstup zdarma.

Odkaz na projekci: https://www.promitejity.cz/verejna-projekce/2522/

 

 

Nový web obce

cernilov 13a52