Upozornění

Obec Černilov spustila nový web. Prezentace knihovny a hasičů se na něj přesunou v nejbližších dnech. Prozatím jim zůstává původní vzhled i funkčnost.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

header.jpg

Soutěž pro děti WEBOVOU DIWOČINOU

Email Tisk

Úřad pro ochranu osobních údajů vyhlašuje každoročně soutěž pro děti a mládež „Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!“, a to u příležitosti „Dne ochrany osobních údajů“. Dne 28. ledna 2011, kdy uplyne 30 let od vyhlášení Úmluvy 108, prvního evropského dokumentu regulujícího zásadním způsobem předávání osobních údajů, bude vyhlášen již pátý ročník soutěže s názvem WEBOWOU DIWOČINOU. Děti ve věku 7 - 10 let se mohou zúčastnit soutěže v bezpečném a pohotovém užívání internetu. Vítězem soutěže se stane ten, kdo nejrychleji projde hru Webowou diwočinou a zároveň dokáže „osvobodit“ všechny zakleté postavičky. Hra učí děti zábavnou formou pracovat s počítačem, chovat se na internetu bezpečně a také ohleduplně k ostatním. Navíc se děti při hře dozvědí mnoho důležitých informací o svých právech.

Hru si mohou děti vyzkoušet a trénovat na adrese:

http://www.wildwebwoods.org/popup.php?lang=cz

Ve čtvrtek 27.1. 2011 mezi 13 a 18 hod. zveme děti  ve věku 7 - 10 let do Místní knihovny v Černilově, aby si přišli v této hře zasoutěžit na čas. 

Nejrychlejší hráč tohoto odpoledne získá malý dárek, každý účastník placku a záložku. Výsledné časy budou porovnány celorepublikově a nejlepší hráč bude pozván na Dětský filmový festival ve Zlíně.

wwd_hra
ATTACHMENTS TITLE
DOWNLOAD THIS FILE (Webowou diwočinou 2011.doc)plakát Webowou Diwočinou[ ]129 Kb
 

Nový web obce

cernilov 13a52