Notice: Undefined variable: sectionTitle in /users/zalohovane/7126/cernilov.eu/subdomeny/old/templates/ja_purity/index.php on line 102

Upozornění

Obec Černilov spustila nový web. Prezentace knihovny a hasičů se na něj přesunou v nejbližších dnech. Prozatím jim zůstává původní vzhled i funkčnost.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Warning: Creating default object from empty value in /users/zalohovane/7126/cernilov.eu/subdomeny/old/modules/mod_random_image/helper.php on line 85
header.jpg

Pasování prvňáčků na čtenáře 7.6. 2018 KSD Černilov

Email Tisk

Fotka uživatele Knihovna Černilov.

Černilovské prvňáčky jsme pasovali na čtenáře s Karlem a Josefem Čapkovými a provázely nás při tom pohádky o pejskovi a kočičce. Děti před pasováním splnily tyto úkoly - vařily dort, věšely prádlo, počítaly nachytané myši, vybarvovaly noční košilku, doplňovaly ivěty o tom, jak pejsek s kočičkou myli podlahu, podepisovaly se na pamětní list, malovaly pejsky a kočičky na velké plátno... a nakonec dostaly nádherný dort i s myškou a buřtem :-)

Každý prvňáček dostal také stuhu s pejskem nebo s kočičkou a titulem ČTENÁŘ 2018 a knihu Bráchova bota, kterou vydalo nakladatelství Triton díky Svazu knihovníků a informačních pracovníků pouze pro letošní prvňáčky!

Všichni prvňáči mají také, jako dárek a lákadlo pro rozvoj čtenářských dovedností, na jeden rok členství u nás v knihovně zdarma.

Děkujeme všem pomocníkům u stanovišt´ a zvláště Josefu (Ondrovi) a Karlovi (Jerymu) Čapkovým, že s námi prožili slavnostní Pasování na čtenáře a Aleně Rydlové za úžasný dort!

  Fotka uživatele Knihovna Černilov.

Fotka uživatele Knihovna Černilov.

Fotka uživatele Knihovna Černilov.

Fotka uživatele Knihovna Černilov.

 

Nový web obce

cernilov 13a52